SK Roztoky – Moteor Praha 1:1 (1:0)

10.01.2011 15:57:34

Branka : Jan Jirounek Naše další vystoupení v rámci zimní ligy jsme odehráli proti druholigovému celku Meteoru Praha. Cíl vyhecovat a připravit naše dorostence na tento zápas jara se povedl. Nastoupili jsme do zápasu bez ostychu a s ob...

Branka : Jan Jirounek
 
Naše další vystoupení v rámci zimní ligy jsme odehráli proti druholigovému celku Meteoru Praha. Cíl vyhecovat a připravit naše dorostence na tento zápas jara se povedl. Nastoupili jsme do zápasu bez ostychu a s obrovskou chutí vyhrát. Naše snaha byla korunována vedoucím gólem kdy brankáře hostí přehodil obloučkem naše nová posila z Řevnic útočník Jan Jirounek, byla to jeho premiérová trefa za náš klub (doufám, že jich bude čím dál tím víc). První poločas byl zcela v naší režii. Bylo znát, že nás Meteor velmi podcenil. Dále za nás nastoupili dvě posily a to místní odchovanec Jakub Kapitán a z důvodu absence naší brankářské jedničky Michala Seidla, výborně zaskočil Michal o jejichž dalším působení od podzimu tohoto roku budeme nadále jednat. Měli by s námi dohrát zimní ligu a poté se uvidí. Ale pokud mám mluvit sám za sebe, z mé strany je jednoznačný názor, že takovéto hráče náš klub potřebuje a mohou pomoci pozvednout místní úroveň velmi znatelně. Ve druhé půli se hra vyrovnala a ke konci zápasu byl tlak hostujícího týmu doslova drtivý. Ale všechny šance hostí až na jednu vychytal náš brankář. Branka hostí byla předvedením ukázkou efektivnosti. Kdy z malého náznaku šance dokázal hostující útočník z otočky přesně vystřelit a bylo srovnáno. Dále hosté nastřelili břevno ránou z 10 metrů. Tentokrát štěstí stálo na naší straně a kluci si ho za svůj bojovný výkon jistě zasloužili. Jediné negativum zápasu připadá na zranění našeho útočníka a kapitána týmu Richarda Hodana, který nastoupil s velkým odhodláním a prvních 8 minut byl neudržitelný a tak se ho rozhodla obrana hostí ho zlikvidovat což se také povedlo. S výronem kotníku je na 5 týdnů mimo hru. Což je při zimní přípravě nepříjemná zpráva. Přeji brzké uzdravení a doufám, že pokles formy zaviněný zraněním nebude u Richarda nijak markantní. Příští zápas odehrajeme 21.1.2011 s Admirou hrající Kraj Praha.
 
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek