22.10.2013 18:41:00

Branky: 2× Záhoř, 1× vlastní

1.sestava: Janoušek – Ošťádal, Rožec – Záhoř © – Gebelt, Liška

2.sestava: Janoušek – Fišman, Kaftan – Demeter – Růžička, Antoš

V 6. letošním zápase jsme se střetli s velkým soupeřem. S Mníškem. Loni jsme s nimi na podzim doma prohráli 6:12 a v Mníšku na jaře letošního roku jsme podlehli 6:5 po penaltovém rozstřelu. Zvláště jarní utkání nabídlo velkou podívanou. Na nedělní klání nebyl k dispozici Adam Turner. Naopak po nemoci se vrátil Matěj Liška. Svou premiéru si odbyl nedávno příchozí Vojta Antoš. Počasí bylo ideální na fotbal, svítilo slunce a bylo příjemně chladno.

Na Mníšek jsme chtěli vlétnout od první minuty a zasypat jej střelami. Opak byl, ale pravdou. I přes důrazné upozornění, že fotbal se hraje od 1. minuty ne od 15. s čímž máme celý podzim problém se žádný střelecký koncert z naší strany nekonal. Výjimkou byla standartní situace z velké vzdálenosti, ze které nás Záhoř hezkou střelou poslal do vedení. Jinak jsme byli uzamknuti na naší polovině a odvraceli jeden útok za druhým. Tomáš Janoušek nás dlouho držel, ale sám nemohl zvládnout všechno. 5× jsme inkasovali a až poté, zhruba po té 15. minutě jsme ukázali růžky. Bohužel šlo pouze o osmělení fyzické, nikoli fotbalové či technické. Začali jsme více běhat a vyhrávat souboje. Z toho vyplynulo i pár šancí. Skóre to, ale nezměnilo a tak byl poločasový stav 1:5.

Druhý poločas jsme pokračovali v tom, co jsme nechtíc nastavili během prvního poločasu. Pohyb, chuť  a zaujetí  bylo v pořádku. Touha s výsledkem něco udělat také. Ale chyběla fotbalovost, lehkost, technika. Tedy věci, kterými chceme soupeře přehrávat a ve kterých chceme dominovat. Zápas skončil 3:7. Druhý poločas jsme tedy aspoň výsledkově zlepšili.

Chlapci, chlapci čekají nás Lety a Klínec a ti se námi v prvních 15ti minutách mazlit taky nebudou. Zamyslete se nad tím a pojďme s tím společně něco udělat. Fotbalovou stránku zlepšíme důkladným tréninkem a vysokou koncentrací na danou věc. Děkujeme všem rodičům a fanouškům za podporu během utkání. Roztoky do toho !!!