SK Roztoky - Kazín 2:1 (0:0)

11.10.2012 21:33:00

Branky:  Michal Kořínek, Čížek

V šestém kole jsme přivítali soupeře z Kazína. Zápas sliboval velký náboj, jelikož se hrálo o první místo v tabulce. V prvním poločase byl soupeř lepší a vypracoval si řadu brankových příležitostí.  Utkání ovlivnilo i brzké vyloučení domácího obránce Kočího, který byl vyloučen za faul, po kterém následoval pokutový kop. Hosté ale šanci nevyužili, jelikož Zrůbek penaltu chytil.  A tak první poločas skončil bez branek.

V druhém poločase domácí přidali na pohybu a důrazu a hra se rázem vyrovnala a přicházely i šance. Hned tu první domácí proměnili v gól, kdy se trefil Michal Kořínek. Bohužel radost z vedení nevydržela dlouho. Domácí neuhlídali hostujícího útočníka a ten hlavou vyrovnal na 1:1. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou. Pak přišla chvíle Martina Čížka, který se trefil po rohovém kopu a opět poslal domácí do vedení.  Po zbytek zápasu jsme již výsledek udrželi a připsali si důležité vítězství.