SK Roztoky - Kazín 2:1 (1:1)

11.04.2010 13:07:41

V prvním jarním zápase zavítal na naše hřiště tým z Kazína. A naši hráči vstoupili do zápasu skvěle. Už v 5. minutě vybojovali na soupeřově polovině balon, který následně poslal Šlancar ostrým centrem do vápna a hostující ...

V prvním jarním zápase zavítal na naše hřiště tým z Kazína. A naši hráči vstoupili do zápasu skvěle. Už v 5. minutě vybojovali na soupeřově polovině balon, který následně poslal Šlancar ostrým centrem do vápna a hostující obránce uklidil míč do vlastní brány.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek