SK Roztoky - Jinočany 18:2

27.09.2013 12:14:00

Branky: 5× Záhoř, 3× Ošťádal, 3× Kaftan, 3× Gebelt, 2× Růžička, 1× Demeter, 1× Rožec

Sestava: Fišman – Turner, Kaftan – Záhoř © – Růžička, Gebelt

Náhradníci: Janoušek, Rožec, Demeter, Liška, Ošťádal

V neděli krátce po poledni jsme v rámci 3. kola okresního přeboru starších přípravek na domácím stadionu přivítali celek Jinočan. Po návratu Dana Demetera jsme byli jsme připraveni pravidelně točit dvě pětky. Náš soupeř však přijel pouze s pěti hráči a tak jsme se domluvili na zapůjčení dvou našich kluků. První poločas to byli Dan Demeter s Tomem Janouškem, na ten druhý pak Matěj Liška a Franta Rožec. Po skalpu silných Hostivic z minulého týdne jsme i dnes očekávali 3 body.  Navíc šlo o nápravu prohry s Červeným újezdem na domácí půdě.

První poločas se hrál v poklidném tempu a kluci ihned od začátku stříleli góly. S pohybem už to bylo horší a na náš vkus zde bylo až moc nepřesností.  Chtěli jsme být aktivnější, drzejší, dynamičtější, roztahovat hru, nechat soupeře běhat bez míče a zasypat ho častou střelbou. Úvodní dějství se zastavilo se skóre 6:0 v náš prospěch.

To druhé už bylo o poznání lepší. Zlepšili jsme pohyb, kombinaci. Vše bylo rychlejší a přesnější. „ Konečně „ jsme se nebáli ve hře využívat brankáře, častěji jsme si troufli jeden na jednoho, ošemetné situace řešili fotbalově a k tomu přidali i hezké kombinace. Dali jsme 12 branek a bohužel 2 dostali. Konečné skóre 18:2.

Chtěl bych kluky pochválit za 18 branek v soupeřově síti a za zlepšení hry „pass and move“ ( přihraj a běž ).Poděkování patří čtyřem našim chlapcům, kteří zvládli poločas v soupeřově dresu. Kluci čekají nás, ale těžší zápasy takže zůstaňme při zemi, buďme pokorní a pracovití a dál se rozvíjejme. Děkuji všem přítomným rodičům za fantastickou podporu a 6. října ve 13:30 doma s Dobrovízí chceme taky takovou. ROZTOKY DO TOHO !!!