SK Roztoky – Jeneč 2:3 (0:3)

05.10.2010 14:04:40

Branky: Michal Seidl, Radek Šlancar Domácí utkání proti nejsilnějšímu a vedoucímu celku naší skupiny v úvodu vůbec nenasvědčovalo tomu že hraje první tým s předposledním. V úvodu zápasu jsme dobře komunikovali a předvedená ...

Branky: Michal Seidl, Radek Šlancar

Domácí utkání proti nejsilnějšímu a vedoucímu celku naší skupiny v úvodu vůbec nenasvědčovalo tomu že hraje první tým s předposledním. V úvodu zápasu jsme dobře komunikovali a předvedená hra opravdu bavila nás všechny. Bohužel po hrubé chybě našeho pravého obránce jsme dostali první gól. Do konce poločasu se hra přelévala a hrálo se především ve středu hřiště. Bohužel co jsme přesně nechtěli se v duchu Murphyho prvního zákona stalo a dostali jsme druhou branku jak se říká do šatny. O poločasové pause jsme si s klukama promluvili a to se odrazilo v druhé půli kdy došlo  jednoznačně ke zlepšené herní činnosti. Uklidnili jsme rozehrávku čímž jsme měli vice sil. Kluci zjistili, že stačí jedna povedená akce na jeden dotek, která skončila gólem po chybě hostujícího brankáře a dostali nový impuls. Poté jsme obdrželi 3 třetí branku a vzápětí snížili na 2:3. Škoda jen, že kapitánu Richardovi brankář v první půli téměř zázračně vychytal velkou příležitost mohli jsme mít aspoň bod. Náš druhý gól padl po nádherném přímém kopu, kdy Richard hodan z dobrých 25 metrů trefil horní tyč brankové konstrukce a dorážka byla, pro velmi dobře hrajícího Michala Seidla, jen formalitou. Ke konci se hosté báli o vedení jelikož naši kluci se dostali do stálého tlaku. Bohužel jsme nezužitkovali ani jednu standardní situaci. Ale za nemalé podpory diváků si naši dorostenci vysloužili potlesk I přestože prohráli, což si myslím, že dokreslilo krásný závěr zápasu. Pokud by zápas trval ještě 10 minut jsem si jistý, že bychom vyrovnali. Za předvedený výkon klukům děkuji a myslím, že nejsem sám. Doufám, že to potvrdíme I v příštím venkovním zápase. Venkovní zápasy, jak jsme zjistili, pro nás bývají velmi těžké hlavně co se týče psychiky našich svěřenců. A všem kteří přišli na zápas za krásného počasí společně s kluky děkujeme!!