SK Roztoky - Hostivice 5:3 (2:1)

02.10.2011 22:02:07

Branky: Juráček 3×, Šveněk 1×, Roškot 1× Ve čtvrtém zápase jsme konečně nastoupili proti soupeři z horní části tabulky. skóre otevřek hned zkraje utkání Honza Šveněk, který tentokrát nastoupil v útoku. Do poločasu ještě zv…

Branky: Juráček 3×, Šveněk 1×, Roškot 1×

Ve čtvrtém zápase jsme konečně nastoupili proti soupeři z horní části tabulky. skóre otevřek hned zkraje utkání Honza Šveněk, který tentokrát nastoupil v útoku. Do poločasu ještě zvýšil skóre Tomáš Juráček. Bohužel několik dalších pěkných šancí jsme neproměnili a soupeř stačil snížit. Ve druhém poločase se dokonce Hostivicím podařilo vyrovnat na 3:3 a konec zápasu byl dost dramatický. Když ovšem Tomáš minutu před koncem dal na 5:3, mohli jsme být klidní.
Vítěství bylo zasloužené, měli jsme více ze hry a lépe kombinovali.