SK Roztoky - Hostivice 2:1 (2:1)

17.05.2010 12:09:56

Branky: Michal Šťastný, Michal Roškot Naši klukci začali hrát to, co po nich chceme v každém zápase. Kombinovali, nikdo nehrál sám na sebe a na předvedené hře to bylo okamžitě vidět. První gól dal Michal Šťastný, když nádhe...

Branky: Michal Šťastný, Michal Roškot

Naši klukci začali hrát to, co po nich chceme v každém zápase. Kombinovali, nikdo nehrál sám na sebe a na předvedené hře to bylo okamžitě vidět. První gól dal Michal Šťastný, když nádherně prošel přes snad 6 hráčů soupeře naskládaných okolo velkého vápna a před samotným brankářem nezaváhal - 1:0. Po závaru před naší bránou bohužel míč propadl do naší sítě - 1:1. Naši ovšem bojovali dál a ještě do přestávky po pěkném úniku po křídle a střelou ze skoro nemožného úhlu přeloboval brankáře Michal Roškot - 2:1. Za tohoto stavu se odcházelo do kabin. Druhý poločas byl obrazem poločasu prvního, ovšem bez gólů.
V tomto zápase musím pochválit všechny naše za odpovědný přístup i za předvedenou hru.