SK Roztoky - Holubice 2:1 (2:0)

03.11.2010 23:20:47

Branky: Tomáš Juráček,Martin Faměra V utkání tohoto kola na náš trávník zavítal soupeř z Holubic.Naši hráči potvrdili stabilní formu a kvalitním výkonem soupeře přehráli 2:1. V prvním poločase jsme se ujali vedení po akci ...

Branky: Tomáš Juráček,Martin Faměra

V utkání tohoto kola na náš trávník zavítal soupeř z Holubic.Naši hráči potvrdili stabilní formu a kvalitním výkonem soupeře přehráli 2:1.
V prvním poločase jsme se ujali vedení po akci Tomáše Juráčka,kterou sám zakončil přesnou střelou podél gólmana.Oba týmy se prezentovali kvalitní obranou a rychlým přechodem do útoku.Naši hráči byli určitě nebezpečnějším mužstvem a soupeře neustáli tlačili.
Druhou branku jsme vstřelili po rohovém kopu,když odražený balon nechytatelnou střelou z 18 metrů Martin Faměra uklidil do horního rohu soupeřovi brány.V druhém poločase soupeř lehce převzal iniciativu a jen výborná obranná činnost a odvážné zákroky brankáře Matěje Novotného nám zajistili 3 body.Na závěr bych pochválil chlapce z přípravky Filipa Matouška,Zdendu Záhoře a Tomáše Novotného za bojovný výkon proti výrazně staršímu soupeři.Vítězstvím  v tomto utkání jsme si zajistili první místo v podzimní části soutěže a proto našim chlapcům Gratuluji k zaslouženému úspěchu.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek