SK Roztoky - FK Hředle 7:0 (5:0)

09.04.2013 21:58:00

Branky: Houška, Kapitán, Šveněk, Vevera 2×, Hadáček 2×

První jarní utkání našeho dorostu po zimní pauze, která na našem týmu nebyla vůbec znát a proto jsme si utkání proti poslednímu týmu pohlídali.

Do utkání jsme vstupovali jako favorité a od začátku to bylo na hřišti vidět, do první vážné šance se dostal Vevera, kterému míč před skoro prázdnou branku připravil Houška, ale bohužel trefil pouze obránce na brankové čáře a tak se skóre neměnilo. Následovaly neproměněné šance po sérii rohových kopů ale ani ty jsme nedokázali proměnit. Tyto šance nás nemusela mrzet, protože hned v zápětí Houška tečoval střílenou přihrávku od Hadáčka do branky a vedli jsme 1:0. V zápětí si vzal na velkém vápně míč Kapitán, pohrál si se stopery a střelou pod víko nedal brankáři šanci 2:0. Během chvíle se skóre měnilo znovu Hadáček utekl obraně a z úhlu prostřelil hostujícího brankáře 3:0. Poté přišlo pár dalších šancí, které jsme neproměnili a tak se prosadil až Vevera po krásné kombinaci s Juráčkem, kdy dorážel míč prakticky do prázdné brány 4:0. Po jednom z rohů se míč odrazil k Veverovi, který nůžkami, za které by se nemusel stydět ani Ibrahimovič poslal míč k tyči, kde se ale zázračně hostující golman natáhl a míč vyrazil na roh. Od této chvíle jsme pomalu spokojili se skóre a hosté se dostali do hry, ovšem po sérii rohů ani neohrozili golmana Řepu a tak přišel trest. Hadáček si vzal na středu míč a nechytatelnou střelou o tyč překonal popáté hostujícího golmana 5:0. Do poločasu se již skóre nezměnilo a tak jsme odcházeli do šaten s vedením 5:0.

O poločase jsme vystřídali Kapitána za brankáře Řepu, který je obávaným útočníkem v našem Béčku.

Druhý poločas se nesl v duchu uspokojujícího výsledku po prvním poločase a úplně jsme přestali hrát a zbytečnou kombinací s golmanem jsme hlídali výsledek. Vyjímkou byl druhý gól Vevery, který ve vápně kličkoval tak dlouho až vystřeli skoro z lehu a propálil míč až do sítě 6:0. Poté přišla největší šance soupeře, kdy krásnou rozehrávkou nahrál Kapitán přímo hostujícímu útočníkovy, který šel sám na našeho golmana, který si ale svou předchozí pokaženou rozehrávku odčinil. Dále byl už jen centr Juráčka na náhradníka Šveňka, který zasunul míč do prázdné brány 7:0.

Díky tomuto vítězství jsme se posunuli na druhé místo a na vedoucí Kročehlavi, se kterými odehrajeme následující utkání ztrácíme 4 body.