SK Roztoky - Dobrovíz 5:1 (2:0)

10.10.2013 01:37:00

Branky: 2× Demeter, 1× Záhoř, 1× Ošťádal, 1× Turner

Sestava: Janoušek – Turner, Kaftan – Demeter – Ošťádal, Záhoř ©

Náhradníci: Fišman, Liška, Rožec, Růžička

 

                Jako již na tento podzim tradičně jsme i tuto neděli měli na programu mistrovské utkání. Šlo o 4. kolo a našim soupeřem byla zatím poslední Dobrovíz. Tradicí se pomalu stává i výborná atmosféra a hojná divácká účast na našich nejen domácích zápasech. Za tento fakt jsme jako trenéři velice rádi a vaši podpory si velmi vážíme. Doufáme, že se týmem prezentovaná hra líbí i když my víme, náš herní projev má od ideálu daleko. Tento víkend jsme se museli obejít bez Ondry Gebelta. Příjemným zpestřením byla pozápasová, narozeninová oslava Vojty Kaftana.

                To co se, ale dělo na hříšti oslava fotbalu rozhodně nebyla. Z důvodu nedostatku pohybu a možné lehkovážnosti jsme byli Dobrovízí zatlačeni a ocitli se pod sprškou střel. Tomáš Janoušek nás však podržel. Po úvodním desetiminutovém tlaku hostí přišla první naše šance. Odkop oslavence dne vysunul do úniku Kubu Záhoře. Ten proměnil a poslal nás do vedení. Po gólu jsme pomalu, ale jistě přebírali otěže utkání a začali být aktivnější. Do poločasu se trefil ještě Filip Ošťádal a při odchodu do kabin tak na ukazateli svítilo skóre 2:0.

                Druhý poločas už byl z naší strany o poznání lepší. Soupeři jsme takřka nic nedovolili a sami si vytvořili spoustu šancí. Zpřesnili jsme kombinaci, lépe se pohybovali a přidali tři branky. Dvakrát se trefil Dan Demeter a jednou po „pumelici“ Adam Turner. Konečné skóre bylo 5:1.

                Z výsledkového hlediska jsme rádi, že jsme potřetí v řadě dokázali zvítězit. Z herního hlediska nám zápas i přes světlé okamžiky opět potvrdil, že nás čeká ještě spousta práce. Především v disciplíně, díky které chceme dominovat a tou jsou přihrávky. Takže s chutí do toho. Máme za sebou utkání s prvním týmem tabulky a s posledními třemi. Teď už nás čekají mužstva kolem nás, tak doufám, že onu vítěznou šňůru budeme natahovat co nejdál to půjde. Ještě jednou děkujeme všem rodičům za úžasnou podporu. A dál ? V neděli od 14 h. v Kazíně. A teď ? No přece ROZTOKY DO TOHO !!!

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek