SK Roztoky - Červený Újezd 2:1 (0:0)

13.11.2009 20:01:06

Branky: Richard Hodan 2x K poslednímu utkání podzimu jsme nastoupili z vědomím že případná výhra Nás může posunout na třetí příčku tabulky. Také přístup a výkon tomu odpovídal. Od první minuty utkání jsme soupeře přitla

Branky: Richard Hodan 2x

K poslednímu utkání podzimu jsme nastoupili z vědomím že případná výhra Nás může posunout na třetí příčku tabulky. Také přístup a výkon tomu odpovídal. Od první minuty utkání jsme soupeře přitlačili na jejich půlku. V prvním poločase se Nám skórovat nepodařilo i když příležitosti bylo jako máku. Bohužel klukům nebylo přáno a trefovali buď dobře postaveného golmana, nebo brankové konstrukce . Druhý poločas se nesl ve stejném duchu. Až přišel moment, kdy se k přímému kopu postavil Richard Hodan a zkušeně překonal hostujícího golmana. Zanedlouho opět tentýž hráč napřáhl z dvaceti metrů a opět jsme se mohli radovat z gólu. Pak se soupeři podařilo snížit, kdy si slabší chvilku vybral golman Vojta Snopek. Ale to bylo ze strany Červeného Újezdu vše. Naši kluci dál trefovali jen břevna a tyče a proto utkání skončilo jen 2:1.