SK Roztoky - Černošice 6:0 (2:0)

31.08.2014 19:13:00

Branky: Dvořák 2×, Valtr, Pearse, Lešner T., Mandling

První zápas nové sezóny jsme sehráli okamžitě po návratu ze soustředění proti týmu Černošic. Kluci šli z autobusu rovnou na hřiště a nutno říci, že na nich bylo soustředění opravdu vidět.

Kromě pár tréninků fyzických jsme se na soustředění zaměřovali na souhru jednotlivých řad a rozestavení hráčů na hřišti. Kluci se to první půli snažili dodržovat, i když chyby byly vidět. Přesto jsme po první půli vedli 2:0, i když šancí bylo na víc gólů. Po pohovoru v kabině naši kluci nastoupili na trávník přesně s tou hrou, kterou od nich očekáváme. Využívání postranních prostor, netlačit míč za každou cenu dopředu, ale pomoci si otočením hry přes obranu nebo brankáře, kombinace bez zbytečného vodění míče přes více hráčů. Okamžitě se to projevilo na skóre a dali jsme další 4 góly. I když šancí bylo minimálně na další pět. Proměňování byla naše slabina.

Aby našim moc nenarostla křídla, tak je třeba říci, že soupeř přijel v 10 hráčích. Nám ale nešlo ani tolik o výši výhry, jako o dodržování taktických pokynů a jejich plnění se musí hodnotit kladně.