SK Roztoky - Černošice 5:2 (1:1)

30.04.2010 07:57:03

Po minulém nevydařeném utkání jsme šli do utkání s odhodláním odčinit minulý zápas. Bohužel zápas pro nás nezačal dobře. Již po deseti minutách jsme prohrávali 1:0. Naštěstí se nám brzy podařilo srovnat, kdy se z dálky tref...

Po minulém nevydařeném utkání jsme šli do utkání s odhodláním odčinit minulý zápas. Bohužel zápas pro nás nezačal dobře. Již po deseti minutách jsme prohrávali 1:0. Naštěstí se nám brzy podařilo srovnat, kdy se z dálky trefil Hodan. V prvním poločase jsem si vypracovali ještě další příležitosti, ale bohužel bez gólového efektu. Druhá půle byla gólově bohatší. Po neuvěřitelném zmatku v naší šestnácte jsme dostali druhý gól. Naštěstí to kluky nepoložilo a v posledních dvaceti minutách jsme soupeři nasázeli čtyři góly a zápas zaslouženě vyhráli 5:2. O naše góly se zasloužili Hodan 3, Jonáš, Šmíd.