SK Roztoky B - Rudná B 1:1 (0:1)

30.09.2011 23:24:36

Další zápas B-týmu se nesl v duchu zranění a šancí na obou stranách. Jelikož jsme museli již ve 20-té minutě vystřídat 2 hráče, byla situace v týmu napjatá. Od 70-té minuty jsme nemohli střídat již vůbec, tudíž jsme dohráva...

Další zápas B-týmu se nesl v duchu zranění a šancí na obou stranách. Jelikož jsme museli již ve 20-té minutě vystřídat 2 hráče, byla situace v týmu napjatá. Od 70-té minuty jsme nemohli střídat již vůbec, tudíž jsme dohrávali zápas v poklidnějším tempu. Zápas byl vyrovnaný. Šance se střídali na obou stranách. Hra se odehrávala hlavně ve středním pásmu, kde jsme hůře kombinovali a přicházeli snadno o míče, naštěstí soupeř často zkolaboval také při kombinaci. Za zmínku stojí gól dorostence Vevery, který doklepával míč do sítě po standardní situaci. nakonec jsme se s Rudnou rozešli smírně 1:1.