Rudná - SK Roztoky 9:4 (3:3)

13.05.2012 13:09:00

Branky: Roškot 3×, Juráček 1×

K zápasu do Rudné jsme přijeli v nejsilnější možné sestavě a doufali, že s vedoucím mužstvem sehrajeme vyrovnanou partii.

Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a Michal Roškot zajistil poměrně rychle naše vedení 2:0. Naše obrana hrála velmi odpovědně, přesto se soupeři podařilo vyrovnat na 2:2. Po důrazném průniku do vápna a vzorovém dohrání akce opět přetáhl vedení na naši stranu Michal Roškot. Soupeři se do poločasu ještě podařilo vyrovnat a do kabin jsme odcházeli za stavu 3:3. Popravdě jsme s tímto stavem byli spokojeni  hráčům v kabinách nebylo moc co vytknout. Ve druhém poločase naše přetížená obrana začal dělat chyby a vítězství se jasně překlonilo na stranu soupeře. Snížit se již povedlo jen Tomáši Juráčkovi po důrazně dohraném souboji po rohovém kopu.

Utkání bylo herně velmi vypjaté a hráči nechali na hřišti duši, proběhlo vše zásluhou obou týmů ve výborné sportovní atmosféře. Super :-)