Rudná – SK Roztoky 5:0 (3:0)

05.11.2010 09:03:59

Ve svém posledním zápase podzimní sezony se mužstvo přípravky představilo na hřišti v Rudné. Ta měla v celém zápase převahu a potvrzovala, že je nejlepším mužstvem naší skupiny. Naši hráči se v některých fázích zápasu br...

 Ve svém posledním zápase podzimní sezony se mužstvo přípravky představilo na hřišti v Rudné. Ta měla v celém zápase převahu a potvrzovala, že je nejlepším mužstvem naší skupiny. Naši hráči se v některých fázích zápasu bránili za cenu pouhého odkopávání míčů. Přesto jsme bojovali po celý průběh zápasu. Za rozhodnutého stavu 3 : 0 dostali větší prostor i hráči, kteří ještě nemají tolik zkušeností, takže si všichni vyzkoušeli, jaké je hrát proti takto kvalitnímu soupeři. Největší rozdíl byl ve zpracování a přihrávkách. Přesto si myslím, že jsme Rudné byli důstojným soupeřem a že se má v jarní odvetě na našem hřišti  na co těšit. Za bojovný výkon zaslouží pochvalu celé mužstvo, nejvíce musím pochválit Tomáše Novotného v brance, který nás, přes pět obdržených gólů, výrazně podržel několika dalšími zákroky.
Chtěl bych poděkovat a pochválit všechny hráče přípravky za přístup k zápasům, tréninkům i ostatním aktivitám během celé podzimní části soutěže a těším se, že budeme takto pokračovat nejdříve přes zimu v tělocvičně a potom i v zápasech jarní části.
 
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek