Roztoky - Zbuzany B 3:0 (2:0)

10.04.2011 21:34:03

Branky: vlastní, Doležal 2x Ve svém prvním jarním mistrovském utkání přivítali roztočtí fotbalisté na svém hřišti mužstvo Zbuzany B. Hosté vstoupili do zápasu, který hlavně v první půli ovlivňoval nepříjemný silný vítr...

Branky: vlastní, Doležal 2x

Ve svém prvním jarním mistrovském utkání přivítali roztočtí fotbalisté na svém hřišti mužstvo Zbuzany B. Hosté vstoupili do zápasu, který hlavně v první půli ovlivňoval nepříjemný silný vítr, aktivně a svým napadáním se snažili soupeře přinutit k chybám v rozehrávce. Což dělalo domácím problémy, ale rychle si na agresivní presink hostů zvykli a sami měli první šanci zápasu. Šrámek se uvolnil u postraní čáry a odcentroval před branku, kde se k balonu prodral Doležal, ale jeho nepříliš prudký pokus brankář v poklidu kryl. Hosté si první střelecký pokus připsali zhruba po deseti minutách hry, kdy stříleli z přímého kopu, ale míč letěl hodně nad břevno. Za okamžik už roztočtí vedli. Čížek poslal krásný balon na nabíhajícího Doležala, ovšem dříve u míče byl obránce hostí, který řešil situaci přihrávkou na brankáře, ale vůbec se nepodíval, kde jeho brankář stojí a míč místo k jeho nohám poslal přímo do prázdné branky – 1:0.