Roztoky - Všenory 3:3 (0:1)

19.04.2010 10:05:16

Opět dramatický zápas, tentokrát však pro nás s nešťastným koncem. Přes věkovou i výškovou převahu soupeře naši bojovali, do kabin jsme však odcházeli za stavu 0:1. Díky zlepšené koncovce jsme po pěkných akcích a gólech Micha...

Opět dramatický zápas, tentokrát však pro nás s nešťastným koncem. Přes věkovou i výškovou převahu soupeře naši bojovali, do kabin jsme však odcházeli za stavu 0:1. Díky zlepšené koncovce jsme po pěkných akcích a gólech Michala Roškota (1x) a Tomáše Juráčka (2x) otočili vývoj zápasu a dostali se do vedení 3:1. Soupeř se však nevzdal a v posledních třech minutách zápasu skóre stačil srovnat. Krev nám tuhla v žilách ještě v poslední minutě nastavení, kdy, bohudík, útočník soupeře z jasné gólové šance netrefil bránu.
Celý tým opět bojoval a všichni si sáhli na dno. Kromě jiných věcí musí někteří naši hráči zapracovat na sebekázni. Opět, již ve druhém zápase po sobě, jsme dostali žlutou karta za řeči.