Roztoky - Vonoklasy 6:2 (1:1)

21.09.2009 08:48:04

Branky: Bell 3x, Žáček, Pears, Čermák Přípravka nastoupila proti tradičnímu soupeři z Vonoklas,který se dostavil s obměněným kádrem a náš tým potrápil i přesto ,že neměl žádné hráče na střídání.První poločas skonč...

Branky: Bell 3x, Žáček, Pears, Čermák

Přípravka nastoupila proti tradičnímu soupeři z Vonoklas,který se dostavil s obměněným kádrem a náš tým potrápil i přesto ,že neměl žádné hráče na střídání.První poločas skončil 1:1.Po přestávce naše družstvo výrazně přidalo a dovršeným hetrikem Lucase Bella a chladnokrevně proměněnou penaltou Davida Čermáka soupeře zlomilo a zaslouženě vyhrálo 6:2.O naše branky se opět postaralo osvědčené trio Bell , Žáček Čermák ,ke kterým se jednou trefou a výborným výkonem přidal Kryštof Pears.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek