Roztoky – Vonoklasy 4:3 (4:0)

03.06.2009 22:11:29

* * * Branky: Žáček J. 2x, Fáměra J. , Pearse K. Po výborném začátku a výrazném vedení, podlehli naši hráči uspokojení, předháněli se v zahazování šancí, což houževnatý soupeř potrestal snížením celkové...

Branky:  Žáček J.   2x, Fáměra J. , Pearse K.

Po výborném začátku a výrazném vedení, podlehli naši hráči uspokojení, předháněli se v zahazování šancí, což houževnatý soupeř potrestal snížením celkového výsledku na přijatelný rozdíl.

 Doplnění: naší jedinou branku v zápase s Rudnou vstřelil Josef Žáček
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek