Roztoky – Kladno 6 : 3 (3 : 1)

12.02.2013 09:26:00

Branky: Doležal 2×, Čížek, Kapitán, Vevera, Moravec

V dalším zápase zimní ligy jsme nastoupili proti mužstvu Slovanu Kladno. Hned ze začátku jsme na soupeře vlítli, téměř k ničemu ho v prvním poločase nepustili a přestože dal z ojedinělého útoku vedoucí gól, bylo jen otázkou času, kdy skóre otočíme a jakým poměrem půjdeme do vedení. Skórovat se nám podařilo celkem 3×, několik dalších šancí (Moravec) jsme ne neproměnili, ale opravdu zazdili!

Pak ale došlo ke srážce našeho brankáře Snopka s trenérem stoperem Kořínkem, po které si Pavel Kořínek musel jít chvilku odpočinout. No a byla půlka a vše vypadalo krásně, hra, sluníčko, pohoda.

Krátce po začátku druhého poločasu jsem odešel na turnaj starších přípravky do Zbuzan, takže toto mám pouze z doslechu. Soupeř nejprve snížil a potom i vyrovnal na 3 : 3. Když našeho trenéra na lavičce vzkřísili z předváděného výkonu, vrátil se na hřiště, trochu zvýšil hlas a ono to zase najednou šlo. Vstřelili jsme další 3 branky a s přehledem zvítězili. Bylo vidět, co pro nás Pavel znamená, takže si ho budeme muset nějak pojistit, aby nám ho nepřetáhli nějací pražští nazdárkové.

Takže pánové, výborně, jen tak dál. A dík patří také dorostencům (Kapitán, Vevera, Saidl, Pešek). Bez nich si už sestavu Áčka téměř nedokážeme představit a kteří obětavě chodí, i když se některým starším do té zimy moc nechce.