Roztoky – Tuchoměřice „B“ 2 : 2

04.11.2009 15:57:32

Branky: Pavel Kořínek, Láďa Svoboda Do zápasu proti mužstvu ze spodních příček tabulky jsme šli s odhodláním, konečně zlomit sérii neúspěchů z předchozích zápasů. Od začátku jsme hráli velice aktivně a soupeře jsme tém

Branky: Pavel Kořínek, Láďa Svoboda

Do zápasu proti mužstvu ze spodních příček tabulky jsme šli s odhodláním, konečně zlomit sérii neúspěchů z předchozích zápasů. Od začátku jsme hráli velice aktivně a soupeře jsme téměř k ničemu nepustili. Ujali jsme se i vedení a vše vypadalo, že bychom mohli konečně šňůru porážek přerušit. Bohužel jsme neproměnili žádnou z mnoha dalších šancí, což soupeř využil, po našem tradičním zaváhání, ke vstřelení vyrovnávací branky. Byla to jeho v podstatě první střela na naší branku. Potom se po dobře rozehraném rohovém kopu dostal dokonce do vedení. Naše mužstvo ovšem tentokrát nesložilo zbraně a zvýšené úsilí nám přineslo vyrovnávací branku. I nadále jsme měli herní převahu, kterou jsme ovšem nedokázali brankově vyjádřit. R.Hodan nastřelil tyčku a několik dalších šancí jsme trestuhodně promarnili. Tento výsledek je pro soupeře velmi lichotivý, protože v podstatě ze tří šancí dal dva góly a tím dosáhl na remízu. Chtěl bych pochválit celé naše mužstvo za přístup k zápasu, bojovnost a touhu po vítězství. Pokud se jim podobný výkon podaří  zopakovat i v dalších zápasech, nemusíme mít z dalšího průběhu sezony žádné obavy. Jen trefit bránu a současně netrefit brankáře.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek