Roztoky - Tuchoměřice 2:2

13.09.2009 11:54:13

Branky: Jan Krajčík, Filip Kalhous V první domácí utkání naši dorostenci přivítali tým z Tuchoměřic.V první poločase se kluci snažili o kombinační hru což přinášelo šance a především góly. Hned ten první obstaral Honza ...

Branky: Jan Krajčík, Filip Kalhous

V první domácí utkání naši dorostenci přivítali tým z Tuchoměřic.V první poločase se kluci snažili o kombinační hru což přinášelo šance a především góly. Hned ten první obstaral Honza Krajčík, kdy se odražený míč po standardní situaci opět dostal zpátky do šestnáctky, kde ho domácí útočník nekompromisně zakončil. Hosté se dočkali vyrovnání po standardní situaci, kdy naši hráči nezvládli uhlídat hráče hostí který pohodlně vyrovnal. Naštěstí to naše chlapce nesrazilo do kolen spíše nabudilo a do přestávky se nám podařilo vstřelit ještě jednu branku, kdy se výstavní trefou do šibenice prezentoval Filip Kalhous. Bohužel kluci v druhém poločase nedokázali navázat na dobrý výkon z prvního poločasu a tak se opakovala stejná situace jako v předchozím utkáni v Libčicích. Proto bylo jen otázkou času kdy hosté vyrovnají . To se jim nakonec podařilo a tak utkání skončilo remízou 2:2.