Roztoky - Rudná 0:3

07.10.2009 18:16:31

V tomto kole jsme se střetli s týmem z Rudné. Naše družstvo podalo velmi dobrý výkon ve všech řadách, ale na výborně připraveného soupeře to bohužel nestačilo a prohráli jsme 0:3. I přes prohru lze pochválit celý tým a předevš...

V tomto kole jsme se střetli s týmem z Rudné. Naše družstvo podalo velmi dobrý výkon ve všech řadách, ale na výborně připraveného soupeře to bohužel nestačilo a prohráli jsme 0:3. I přes prohru lze pochválit celý tým a především brankáře Matěje Novotného, který soupeři zneškodnil několik gólových šancí.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek