Roztoky : Kosoř 3:1 (1:1)

05.10.2011 11:50:58

Branky: Kořínek Michal, Doležal, Šrámek V dalším utkání sezóny jsme se utkali s týmem Kosoře. Již od úvodních minut si domácí tým vypracoval řadu brankových příležitostí. Ty největší spálil trestuhodně útočník Koř

Branky: Kořínek Michal, Doležal, Šrámek

V dalším utkání sezóny jsme se utkali s týmem Kosoře. Již od úvodních minut si domácí tým vypracoval řadu brankových příležitostí. Ty největší spálil trestuhodně útočník Kořínek Pavel. Jako první se prosadil po krásném centru Kapitána útočník Kořínek Michal - 1:0. O několik minut později se dočkali i hosté a srovnali na 1:1.
V druhém poločase pokračoval dál v zahazování šancí Kořínek Pavel. Naštěstí se k němu nepřidali i ostatní hráči. Jako první se v druhém poločase prosadil Doležal 2:1 a na konečných 3:1 zvyšoval Šrámek. A tak si domácí připsali další cenné body.