Roztoky : Kazín 5:1 (2:0)

19.09.2011 22:52:14

Branky: Čížek 2x, Kořínek Michal, Hartmann, Lyznyk Po třech venkovních zápasech jsme se konečně představili na domácím hřišti. Naším soupeřem byli fotbalisté Kazína. Po dvou porážkách v řadě jsme potřebovali opět bo...

Branky: Čížek 2x, Kořínek Michal, Hartmann, Lyznyk

Po třech venkovních zápasech jsme se konečně představili na domácím hřišti. Naším soupeřem byli fotbalisté Kazína. Po dvou porážkách v řadě jsme potřebovali opět bodovat. Tomu odpovídal i přístup našich fotbalistů, kteří na soupeře vletěli od prvních minut. Výsledkem toho bylo brzké vedení 2:0. První branku vsítil Čížek, druhou branku dal Michal Kořínek po pěkném centru Šrámka z pravé strany. Tyto momenty daly našemu mužstvu dostatek klidu. Po zbytek prvního poločasu jsme hru kontrolovali a soupeře nepouštěli do žádných vyložených šancí.
Druhý poločas jsme začali opět aktivně. Při důsledném napadání přicházeli další chyby hostujícího týmu. Jednu z nich potrestal opět Čížek, ke kterému se dostal míč po špatném odkopnutí brankáře. Ten krásným lobem“za který by se nemusel stydět ani Messi“ poslal míč do sítě 3:0. O  pár minut později jsme si vybrali slabší chvilku v obraně a hosté to dokonale využili a snížili na 3:1. To nás naštěstí nerozhodilo a dál jsme hru kontrolovali. V utkání jsme se ještě dočkali dvou gólu a oba do hostující branky. Na 4:1 zvyšoval z penalty Hartmann po faulu na Šrámka a na konečných 5:1 uzavřel po krásné akci Lyznyk.