Roztoky : Jinočany B 11: 2 (6:2)

19.05.2011 14:15:56

Branky: Šiška Jindřich 3, Kořínek Pavel 2, Šrámek Jan 2, Doležal Jaroslav 2, Čížek Martin, Hartmann Rostislav V dalším jarním utkání nás čekalo mužstvo Jinočan B, které okupuje poslední příčku tabulky. I přes důrazné va...

Branky: Šiška Jindřich 3, Kořínek Pavel 2, Šrámek Jan 2, Doležal Jaroslav 2, Čížek Martin, Hartmann Rostislav
 
V dalším jarním utkání nás čekalo mužstvo Jinočan B, které okupuje poslední příčku tabulky. I přes důrazné varováni o nepodcenění utkání si to naši hráči nevzali k srdci a po deseti minutách jsem již prohrávali 2:0. Góly soupeře nás dokonale probudili. Od té doby domácí tým přistoupil k utkání zodpovědně a začala gólová smršť.
Výsledek po devadesáti minutách se zastavil na konečných 11:2 , kdy posledních třicet minut utkání soupeř totálně rezignoval. I přes výrazné vítězství je to pro náš tým varování, že takto vlažný začátek by proti jinému soupeři dopadl tragicky.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek