Roztoky - Jeneč 0:5 (0:3)

29.10.2009 18:46:38

V dalším domácím utkání jsme přivítali lídra soutěže tým Jenče. Od prvního hvizdu hosté dokazovali že na prvním místě jsou zcela zaslouženě a naše kluky téměř nepustili do hry. První poločas vyzněl jasně pro hosty, který...

V dalším domácím utkání jsme přivítali lídra soutěže tým Jenče. Od prvního hvizdu hosté dokazovali že na prvním místě jsou zcela zaslouženě a naše kluky téměř nepustili do hry. První poločas vyzněl jasně pro hosty, který nám stačil do poločasu nasázet tři branky. Druhý poločas už hosté nebyli tak aktivní a proto jsme si dokázali vypracovat také brankové příležitosti. Tu největší zahodil Michal Jonáš Honza Kratochvíl, který po krásné střele Richarda Hodana, kterou golman hosti stačil vyrazit pouze před sebe nedokázal dostat do brány zmíněný domácí utočník. A tak jsme se nedočkali ani čestného gólu. Hosté do konce zápasu ještě vstřelili dvě branky a tak zápas skončil hrozivou porážkou 0:5.