Roztoky - Hradištko 0:1 (0:0)

06.09.2009 16:32:19

V prvním zápase sezóny nastoupili naši žáci poprvé bez opor z minulého ročníku, hráčů, kteří odešli do dorostu. Byli jsme posíleni o hráče přípravky. Utkání bylo vyrovnané s šancemi na obou stranách. Bohužel 10 minut před ...

V prvním zápase sezóny nastoupili naši žáci poprvé bez opor z minulého ročníku, hráčů, kteří odešli do dorostu. Byli jsme posíleni o hráče přípravky. Utkání bylo vyrovnané s šancemi na obou stranách. Bohužel 10 minut před koncem jsme po ojedinělém úniku inkasovali a prohráli 0:1. Je třeba ocenit odpovědný přístup všech hráčů
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek