Roztoky : Holubice 1:2 (1:1)

06.10.2009 16:35:05

7. kolo III.B třída sobota 03.10.2009 Branka: Svoboda Vladimír Příjemné počasí, slušná návštěva, pěkný terén, prostě ideální podmínky pro fotbal. Ten ale fotbalisté, především v prvním poločase, moc nepředvedli. Domá...

7. kolo III.B třída sobota 03.10.2009 

Branka: Svoboda Vladimír

Příjemné počasí, slušná návštěva, pěkný terén, prostě ideální podmínky pro fotbal. Ten ale fotbalisté, především v prvním poločase, moc nepředvedli.
Domácí nastoupili opět v pozměněné sestavě, na hrotu tentokrát s Kolářem a Drbalem, zadní řady naopak po delší době vyztužil Brožek. V první půlce se hrálo spíše stylem překopávání a záložní řady se do akcí moc nezapojily, přesto se šance objevily na obou stranách. První vystrčily růžky Holubice a jejich útočníci několikrát nebezpečně zaběhli za domácí obránce. Ti ve spolupráci s brankářem Lyznykem vše úspěšně řešili až do poloviny poločasu, kdy nedůrazně odvrácený balón prošel po zemi celým vápnem a pro útočníka hostů už nebyl problém správně zamířit. Roztoky ovšem nehodily flintu do žita a podařilo se jim ještě v první půli vyrovnat pěknou křižnou střelou Svobody. Smolné okamžiky se ovšem Roztockých poslední dobou vcelku drží a tak nuceně střídajícího Drbala (obnovené zranění svalu) následoval brankář Lyznyk, který si při vytěsnění střely na tyč vykloubil malíček na ruce. Nutno dodat, že střídající Vojta Snopek se zhostil svého úkolu se ctí a jen co doběhl do branky, s přehledem zlikvidoval sólový nájezd Holubic.
Druhá polovina již byla fotbalovější, když především domácí zlepšili svůj projev, na druhou stranu se začalo na hřišti trochu jiskřit a padlo i pár žlutých karet. Hosté dokázali nastřelit tyč a v dalších šancích exceloval Snopek, na straně domácích naopak neproměnil sólový nájezd Koráb a po centru Sopka se v obrovské šanci objevil Kolář, ale nedokázal brankáře hostí prostřelit. Rozuzlení tak padlo v samotném závěru. Nejprve po menším závaru před brankou Roztok chytil odražený balón útočník hostí zbytečně rukou a po druhé žluté musel ven. Domácí chtěli vítězství strhnout na svoji stranu, ale nepodařilo se jim prosadit se proti dobře organizované obraně hostí a ti naopak v 94. minutě dokázali ze zcela nenápadné akce strhnout vedení na svou stranu a získat tak tři body.
Vzhledem k průběhu zápasu by dělba bodů byla určitě spravedlivější, ale Roztoky opět ukázaly, že se jim v této sezóně nedaří dotáhnout do konce dobře rozehrané zápasy.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek