Roztoky - Dolní Beřkovice 4:3 (3:0)

22.10.2012 20:35:00

Branky: Kapitán, Houška, Seidl, Juráček
V dalším zápase jsme si nutně potřebovali spravit chuť po dvouch porážkách, tak jsme si v kabině řekli, že konečně dnes to musí vyjít.

Nastoupili jsme do utkání aktivně, sérii rohových kopů odstartovala pěkná střela Jakuba Hadáčka. Po tom co hosté ustáli tlak z naší strany přišel krásný průnik Michala Seidla, který skončil penaltou. Suverénně penaltu proměnil Jakub Kapitán, který dnes nastoupil v pozici stopera. Po zbytek prvního poločasu jsme si udržovali převahu. Rychlými kombinacemi jsme se dostávali snadno za obranu soupeře, která v první půli byla velmi nejistá. Jenže! Nesmíme zapomenout ani na hosté, kteří z brejků hrozili opravdu nebezpečně a bylo štěstí, že jsme v první půli neinkasovali. Do přestávky skóroval ještě Filip Houška a Michal Seidl. O přestávce v kabině jsme si řekli, že musíme nastolené tempo udržet.
Což se nám nakonec nepovedlo. Vstoupili jsme sice do druhé půli aktivněji než náš soupeř, ale byli jsme to my, kdo první inkasoval. Soupeř snížil na 3:1. Poté se zrodila nejkrásnější akce celého zápasu. Po ose Šlancar, Vevera, Houška a zakončující Juráček padl nádherný gól, který se musel všem líbit. Jenže to nás tak trošku uspokojilo, soupeř přejal iniciativu a snížil opět na rozdíl dvouch branek – 4:2. Bohužel ani tato výstraha pro nás nebyla dostatečně zdviženým prstenem. I nadále jsme si hráli s ohněm, který nás nakonec i díky trošce štěstí nepolálil. Soupeř snížil po krásné individuální akci na 3:4, ale to bylo tak vše.

Zápas jsme dotáhli do vítězného konce a tří bodů, které jsme velmi potřebovali:)