Roztoky B : Jinočany B 5:0 (2:0)

29.08.2011 16:57:31

Branky: Záhoř, Čermák, Kapitán, Vevera, Jonáš Na první zápas Roztockého Béčka se přišla podívat poměrně slušná návštěva a diváci domů určitě neodcházeli zklamaní. Soupeře, který toho moc na hřišti nepředvedl, přehr...

Branky: Záhoř, Čermák, Kapitán, Vevera, Jonáš
 
Na první zápas Roztockého Béčka se přišla podívat poměrně slušná návštěva a diváci domů určitě neodcházeli zklamaní. Soupeře, který toho moc na hřišti nepředvedl, přehrávali a již v prvním poločase dokázali svou převahu přetavit ve dva góly. Nejprve se prosadil po rohovém kopu Kapitána pěknou hlavičkou Záhoř a poté dobrým napadáním donutil Kapitán brankáře hostí k velké hrubce a míč „dovezl“ do prázdné brány.
I přes příjemný náskok domácí pokračovali ve své hře i ve druhém poločase a z mnoha šancí přidali i další góly. Nejprve se Čermák uvolnil ve vápně a prudkou střelou nedal hostujícímu gólmanovi šanci a stejně chladné nervy zachoval následně i Jonáš, který po pěkné české uličce Kapitána propálil vše, co mu stálo v cestě. Účet utkání završil v poslední minutě střídající Vevera, jemuž se povedlo dorazit střelu Šulce, která přistála na břevně.
Přestože se jednalo o první zápas s relativně slabým soupeřem a je brzy hodnotit herní projev, výhra i způsob, jak jí tým dosáhnul, je určitě milým překvapením.
 
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek