Roztoky B: Dolní Břežany B 1:1

13.04.2016 15:40:00

Do toho utkání jsme nastupovali odčinit porážku z podzimu(11:7) a musím přiznat že se opět sešla početná sestava, která mi zamotala hlavu jak to poskládat do začátku.

Hráči soupeře přijeli dosti nabuzeni a první poločas se odehrál ve velikém tempu plných pěkných akcí. Bohužel jsme nedokázali žádnou proměnit v branku a soupeři se to povedlo a tak se odcházelo do kabin za stavu 0:1. Do druhého poločasu soupeř nastoupil k dosti přitvrzené hře až místy zákeřné. To se projevilo kouskováním hry což jsme zrovna nepotřebovali, ale nakonec se nám podařilo srovnat po krásné přihrávce L.Slobody alis Baníka brankou P.Reinvarta. Remízu jsme nakonec brali všemi deseti a začali se soustředit na příští zápas, který jsme měli odehrát v sobotu 9.4 od 14.00h v Nučicích.