Řevnice – SK Roztoky 3:5 (0:2)

08.09.2010 08:03:50

Branky: Matoušek F. 3x, Lojek J., Pearse K. V prvním mistrovském zápase nové sezony nastoupili naši hráči na hřišti v Řevnicích. Po odchodu šesti hráčů převážně základní sestavy minulé sezony do žáků, bude zátěž v leto

Branky: Matoušek F. 3x, Lojek J., Pearse K.

 V prvním mistrovském zápase nové sezony nastoupili naši hráči na hřišti v Řevnicích. Po odchodu šesti hráčů převážně základní sestavy minulé sezony do žáků, bude zátěž v letošním roce daleko více rozložena na hráče, kteří nehráli zatím vůbec nebo pouze chvilku střídali. V samotném utkání se však ukázalo, že se chlapci s novou situací poměrně dobře vyrovnali a podali velice dobrý výkon. Měli jsme herní převahu po celou dobu zápasu, velkým problémem však bylo proměňování šancí. Pod dojmem vedení 5 : 1 jsme v samotném závěru polevili a dovolili soupeři v posledních pěti minutách korigovat stav na, pro něj přijatelný, rozdíl. Pokud budou hráči nadále podávat výkony jako v tomto utkání, nemusíme mít o budoucnost přípravky žádné obavy. Všichni hráči zaslouží za předvedený výkon pochvalu.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek