Řevnice - Roztoky 0:9

13.09.2009 19:05:36

Branky: Žáček 3x, Bell 3x, Čermák 3x Naše družstvo přípravky zamířilo k utkání do Řevnic ,kde si proti soupeři s chutí zastřílelo a po výborném výkonu našich zkušených hráčů zvítězilo jednoznačně 9:0.Pochválit je tř...

Branky: Žáček 3x, Bell 3x, Čermák 3x

Naše družstvo přípravky zamířilo k utkání do Řevnic ,kde si proti soupeři s chutí zastřílelo a po výborném výkonu našich zkušených hráčů zvítězilo jednoznačně 9:0.Pochválit je třeba i naše mladší fotbalisty,kteří ukázali,že jsou již plnohodnotnou součástí mužstva.
5/5 bodů (1 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek