Psáry - SK Roztoky 3:4 (2:0)

26.09.2012 15:09:00

Branky: Mader 2×, Dalihod, Novotný T.

Když přemýšlím, co psát, chce se mi okopírovat článek z minulého týdne a byl by to víceméně přesný popis tohoto zápasu. První půle prospaná a prohraná. Prohráli jsme jí 2:0.

Bouře v kabině, která ovšem tentokrát nepomohla. Přesto se nám podařilo snížit Tomíkem Novotným na 2:1, ale po pár minutách soupeř ze spravedlivě nařízené penalty zvýšil na 3:1. Hladinu zvýřil až Mirek Dalihod, který se na nemohoucnost v útoku již nevydržel dívat, vzal míč, prošel s ním přes celé hřiště, těsně před vápnem byl ovšem faulován. Přímý kop sám proměnil a to byl impuls k rozhýbání hry. V tu chvíli se naši probrali a dvěma góly Adama Madera se nám podařilo otočit na 3:4.

Sestava: Novotný M. – Pešek D., Dalihod, Faměra J., Záhoř Z. – Gaislová, Smítka, Mader, Pearse, Faměra M – Novotný T.
Náhradník: Svoboda