Průhonice - SK Roztoky 0:9 (0:2)

29.04.2013 17:05:00

Branky: Čermák David 3×, Jakoubek Jakub 2×, Dalihod Miroslav 2×, Svoboda Jakub 1× , Novák Ondřej 1×
K zápasu do Průhonic jsme přijeli v prakticky našem nejsilnějím složení, doplněni o 5 kluků z mladších žáků. To se také projevilo na hřišti. Nastoupili jsme proti soupeři, který byl na první pohled mladší a navíc bez náhradníků pouze v 11 hráčích. To se také projevilo na hře a naši měli celý zápas naprosto pod kontrolou. V prvním poločase jsme ale vstřelili pouze dva góly, když jsme dlouho vedli 0:1. Šancí jsme měli hodně, ale protlačit v přehuštěném vápně míč do brány byl problém.

Ve druhém poločase jsme opět soupeře k ničemu nepustili a vsítili dalších 7 gólů. Nutno přiznat, že velký vliv na to mělo střídání brankáře soupeře a zranění soupeřících hráčů, kdy dohrávali o deseti.

Soupeř pro naše hráče byl opravdu snadný, takže počet gólů nelze přeceňovat. Co bych ale chtěl ocenit je způsob naší hry – snaha o kombinaci bez zbytečného sólování. Z gólů bych chtěl vyzvednout dva. Za prvé gól Davida Čermáka, kdy se uvolnil na vápně a střelou břevno – tyč – branka skóroval. Parádní vingl. Ještě více bych vyzvihl gól Kuby Svobody, na který mu nahrál Ondra Novák. Přes to, že Ondra pronikl do vápna a byl v naprosto ložené pozici sám před brankářem, nesobecky nahrál Kubovi, který míč uklidil do prázdné brány. Tak se fotbal má hrát. Nezáleží kolik gólů dá ten který hráč, ale kolik gólů dá tým. Ondro super.

Sestava: Matěj Novotný – Kuba Faměra, Mirek Dalihod, Imma Bárta, Štěpán Buchta – Gabča Gaislová, Kryštof Pearse, Kuba Jakoubek, Ondra Novák – Adam Mader, David Čermák
Střídali: Zdenda Záhoř, Dominik Dvořák, Kuba Svoboda