Průhonice - Roztoky 4:5 (0:2)

18.04.2011 16:37:33

V Průhonicích jsme nastoupili bez opory mužstva, Petra Vevery. Od prvních minut byla hra vyrovnaná, ale s postupem času začali naši kluci získávat převahu. Do kabin jsme odcházeli s vedením 2:0. Ve druhém poločase soupeř nejprve sní

V Průhonicích jsme nastoupili bez opory mužstva, Petra Vevery. Od prvních minut byla hra vyrovnaná, ale s postupem času začali naši kluci získávat převahu. Do kabin jsme odcházeli s vedením 2:0. Ve druhém poločase soupeř nejprve snížil po penaltě, která byla odpískána za faul, jenž viděl pouze rozhodčí. I fanoušci domácích nechápali co bylo po naprosto čisté hře tělem pískáno. Naši hráli celkem pohledný  a odpovědný fotbal do chvíle, než zvýšili na 4:1. Pravděpodobně s vědomím toho, že se již nemůže nic stát přestala, především pravá strana obrany, plnit své povinnosti a věnovala se více podpoře útoku než bránění. Domácí se začali dostávat do brejků a dva z nich proměnili. Štěstí pro nás, že si domácí nedávali pozor a chytali se do ofsajdové pasti. Soupeři se podařilo zkorigovat až na konečných 4:5. Poslední minuty byli ve znamení náporu domácích, ale vyrovnat se jim naštěstí nepodařilo přesto, že pan sudí nastavoval z neznámých důvodů skoro 7 minut.