Přátelsky Aritma - SK Roztoky 1:8

14.03.2010 21:56:18

K přátelskému utkání na umělé trávě jsme nastoupili proti ročníku Aritmy 1997, která ovšem měla většinu kádru na školním lyžáku, takže nastoupili povětšinou mladší hráči. My jsme opět hráli posíleni o hráče přípravk...

K přátelskému utkání na umělé trávě jsme nastoupili proti ročníku Aritmy 1997, která ovšem měla většinu kádru na školním lyžáku, takže nastoupili povětšinou mladší hráči. My jsme opět hráli posíleni o hráče přípravky (Zdenda Záhoř, Matěj Novotný a David Čermák), kteří se v žádném případě neztratili. 
Zápas se odehrál v duchu testování sestavy, kdy jsem vyzkoušeli hráče na různých pozicích, kde by mohli v průběhu jara nastupovat. Velmi se osvědčila spolupráce Michala Šťastného v záloze a Tomáše Juráčka v útoku. Výborná spolupráce, výsledkem které bylo 5 gólů Tomáše a jeden Michala. Další góly přidali Matěj Novotný a Michal Roškot. Otestovali jsme v bráně i Matěje Novotného, který přesto, že neměl mnoho práce, se osvědčil jistými zákroky. S gólem, který obdržel ovšem nemohl nic dělat. Stále ještě má k břevnu vysoko :-). Překvapila i dvojice stoperů ve složení Ondra Hodan a Marek Hendrych.
Zápas lze ohodnotit velmi pozitivně jak přístupem hráčů, tak otestováním jednotlivých hráčů na nových pozicích, které nám dává možnosti různých kombinací v sestavě v jarní sezóně.
0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek