Okresní přebor mladších přípravek, skupina D - 12. kolo, 31.5.2014, Jeneč

17.06.2014 10:35:00

Na poslední turnaj jsme odjížděli s cílem potvrdit výbornou jarní formu a úspěšně tak zakončit naší soutěž. Rozsáhlá marodka naši snahu přibrzdila, ale nezastavila. Roztoky – Tuchoměřice 3 : 1, po celý zápas jsme měli převahu, tradičně bojovné utkání. Roztoky – Dobrovíz 2 :2, dobrý začátek, dvoubrankové vedení, ale soupeř nás zatlačil a nakonec jsme byli rádi za uhranou remízu.

Roztoky – Červený Újezd A  2 : 1, v poločase nerozhodně 0 : 0. Ve druhé půli  předvedli pěkné kombinace Dan Rus s Tomášem Volným a bylo to o dvě branky. Ke konci nám již docházely síly, ale vítězství jsme uhájili. Roztoky – Jeneč 3 : 3, nic nám nevycházelo, soupeři se naopak herně i střelecky dařilo. Prohrávali jsme 1 : 3. Všechny síly jsme jsme vrhli do útoku, podařilo se nám srovnat, na víc jsme již nestačili. Musím pochválit „Mančaft“, že i za nepříznivého stavu dovedli zabrat a přesvědčit, že jsou opravdu týmem. Roztoky – Červený Újezd B  6 : 2, výsledek jednoznačný, ale v poločase 1 : 2 pro soupeře. Hodně jsme míchali ze sestavou, ale chyby jsme kupili hlavně sami. Pomohl nám náš golman, vstřelil z dálky dva góly (Danda).

Zakončení turnaje bylo o poznání slavnostnější, neboť to byl poslední soutěžní turnaj tohoto ročníku. Všechny týmy se společně vyfotili, naši hráči brali stříbro, pohár a sladkou tečku, kterým byl dort.  Trenérům soupeře jsme předali Únětické pivo, aby měli dostatek síly na příští ročník. Našim borcům patří velká jednička -  Roztocký tým byl nejlepším týmem jarní části.