Okresní přebor mladších přípravek,skupina D - 10. kolo, 17.5.2014 Tuchoměřice

26.05.2014 21:19:00

V 10.kole naší soutěže jsme se sešli v Tuchoměřicích. Náš nejbližší soupeř, co se týká vzdálenosti. A hned jsme začali s domácím týmem. V prvním poločase jsme podali kompaktní výkon a vedení 2 : 0. Hráli jsme v dešti , ten zvyšoval intenzitu, proto jsme na patnáct minut přerušili a pokračovali v druhé půli již za lepšího počasí. Tam se hra již vyrovnala, ale přeci jenom vítězně Roztoky – Tuchoměřice  3  : 1.

Roztoky – Dobrovíz  1 : 2. Kde se stala chyba ? Přiznejme, že jsme nestačili se soupeřem fyzicky (pohyb s míčem, pokrytí míče, kombinace, nasazení). Ten nás přehrával i technicky a ukázal nám naše slabiny. Tam je třeba zapracovat. Utkání s Červeným Újezdem jsme zvládli jinak. Tam jsme již fungovali a předvedli kombinační hru s pěknými akcemi. Je pravda, že nám soupeř více dovolil, ale vítězství jsme si zasloužili. Roztoky – Červený Újezd A  5  : 1. V dalších dvou utkání jsme dali prostor všem hráčů i na jiných postech než jsou zvyklí hrát. A bylo to na naší hře znát, ale je třeba se pořád učit. Roztoky – Jeneč  9 : 0, Roztoky – Červený Újezd B  9 : 0.
     Jen jsme dohráli začalo pršet a pršelo celý den. Tak to jsme měli štěstí. Skončili jsme druzí rozdílem skóre, dostali jsme pohár i pěkné medaile. Hvězdy zápasu – všichni zúčastnění, nejužitečnější hráč – obránce Vojta Hrivnák, objev – Dan Černý, ocenění – Andrej Savinov.