Motorlet Praha – SK Roztoky 4:0 (2:0)

28.11.2010 15:56:49

Naše první představení v zimní lize jsem odehráli proti diviznímu celku Motorlet Praha. Začátek zápasu byl z naší strany nervózní. Než jsme se srovnali s fyzickou připraveností soupeře, byly jsme pouze sparingpartnery. Poté jsme ji...

Naše první představení v zimní lize jsem odehráli proti diviznímu celku Motorlet Praha. Začátek zápasu byl z naší strany nervózní. Než jsme se srovnali s fyzickou připraveností soupeře, byly jsme pouze sparingpartnery. Poté jsme již začali hrát trochu fotbal. V půlce prvního poločasu jsme dostali gól po krásné přihrávce soupeřova záložníka za obranu. Druhý gól vyplynul z naší nedůslednosti v obraně. V prvním poločase jsme měli dvě dobré příležitosti a ohrozili jsme branku soupeře. Ve druhé půli jsme zjistili, že se soupeřem dá hrát, ale stojí nás to hodně sil. Přesto jsme začali hrát na 2 útočníky. Třetí gól jsme dostali z penalty a čtvrtý jsme dostali díky tomu, že jsme nedokázali odkopnout míč z vápna. Ale take jsme si vytvořili 3 brankové příležitosti, které jsme bohužel neproměnili. V jednom případě zasáhl gólman soupeře famózním zákrokem proti hlavičce Richarda Hodana. A do úniku se dostal I druhý útočník Honza Jirounek, ale bohužel střela mu nesedla když šel sám na gólmana. Přes prohru 4:0 jsme v žádném případě ostudu neudělali. Ba naopak, pokud vememe v potaz, že Motorlet Praha hraje o tři soutěže výš a navíc v Praze, je výsledek velmi slušný. Ale co nám zápas take ukázal, že nás tým hrající čelo divize, nepřehrával technikou, ale kondicí. Fyzická kondice soupeře byla o 2 třídy nad námi. A snad konečně se kluci proberou a začneme trénovat kondici. No přesvědčili se, že o kolik se na tréninku ulejvají o tolik jim poté chybí sil. Jelikož fyzicky stačili na soupeře pouze 4 hráči našeho týmu.