Mníšek pod Brdy – SK Roztoky 5:5 (3:2) 7:6 PK

13.05.2013 17:26:00

Branky:  4× Novotný T., 1× Chládek M.

Při krásném slunečném větrném odpoledni jsme se sešli při dalším fotbalovém klání v Mníšku pod Brdy, prvního celku okresního přeboru. Odhodláni po předchozích výhrách jsme chtěli plně bodovat i dnes. Pomoci nám mohl už zdravý Jakub Záhoř, a tak jsme se mohli postavit našemu soupeři.

Od začátku utkání jsme chtěli preferovat naší kombinační hru s mnoha přihrávkami, což se nám již druhé kolo po sobě tolik nedařilo kvůli kvalitě soupeře. Ten nás napadal už při naší rozehrávce. Ale lpěli jsme na naší hře. Prvních pár šancí bylo na straně soupeře, po kterých jsme obdrželi góly, ale stále jsme se soupeřem drželi krok. Následně jsme, skóre i počet šancí, srovnali, leč soupeř před poločas vsítil vedoucí gól na 3:2. O poločase jsme kluky povzbudili a dali jim pár rad, co by se mělo zlepšit a čeho by se měli vyvarovat. Druhý poločas začal lépe pro nás, kdy z dálky napřáhl náš kapitán, Martin Chládek, a pěkně zavěsil. A skóre bylo 3:3. Záhy jsme ale obdrželi branku, což soupeři dalo výhodu. Kluci prokázali velkou bojovnost, techniku, a přidali na krásných kombinacích. A vyplatilo se, když jsme srovnali! Soupeře jsme přehrávali a vytvořili si několik šancí. Na každé straně ještě padl jeden gól, a stav byl 5:5. Na konci utkání jsme měli vyložené šance, které jsme ale neproměnily. Gól nepadl, tak se šlo na penalty. V penaltovém rozstřelu měli větší štěstí hosté, a tak si odvážíme aspoň jeden bod.

Kluky bychom chtěli moc pochválit, na hřišti nechali všechno. Po technické i kombinační stránce se jim dařilo. Musíme ještě zapracovat na rychlé rozehrávce a ještě lepší technice pod tlakem soupeře. Poděkovat bychom chtěli všem rodičům, kteří nás přijeli podpořit do dalekého Mníšku. Tím všechny zveme na další utkání, tentokrát doma proti Červenému Újezdu v neděli 19.5. od 14:30 hod. Přijďte fandit a podporovat Roztoky!!