Mladší přípravka - OP skupina D - turnaj 4.5. Červený Újezd

09.05.2013 06:57:00

Rozjetí v soutěži a připravení jsme vyrazili na turnaj do Červeného Újezda první květnovou sobotu. Měli jsme co zlepšovat a předvést to, co nám minule nevyšlo. Roztoky – Hostouň  4 : 0. Hráli jsme, co nám soupeř dovolil a nepustili jej před naši branku.

Další utkání, které jsme s napětím očekávali byl náš největší rival – tým Hostivic. Zápas byl jako přes šablonu předešlých utkání. Neuhlídali jsme pár rychlých brejků a v poločase jsme prohrávali  0 : 4. Tak to náš plán a předsevzetí byly úplně jiné. V dalším poločase jsme již byli pozornějším a vyrovnanějším týmem. Konečný výsledek Roztoky – Hostivice  3 : 6. Soustředění po celý zápas, uhlídat soupeře v přímočarých rychlých akcích a trochu fotbalového umu, to je recept k dalšímu měření sil. Další zápasy Roztoky – Dobříč  7 : 0, Roztoky Jeneč  8 : 0, jsme zvládli s přehledem a naše hra vypadala fotbalově. Poslední utkání s domácím týmem jsme  nepromarnili jako minule, kdy jme padli v závěru utkání. Roztoky – Červený Újezd  6 : 1. Pochvala všem, utkání nám vyšlo i když po poločase  3 : 1 to bylo opravdu napínavé.

Tak jen tak dále, celkově jsme skončili druzí a všichni hráči dostalo stříbrné medaile.

Další soutěžní turnaj naší skupiny D pořádá tým Hostivic dne 11.5.2013 od 10.00 hod. na jejich hřišti. Těším se opět na dobrý výkon našeho týmu.

Střelci gólů v tomto turnaji :Ošťádal F. – 4, Gebelt O. – 7, Volný T. – 1, Janoušek T. – 4, Demeter D. – 4, Rožec F. – 2, Kaftan V. – 3, Růžička J. – 2

Ještě připojuji pochvalu střelců v minulém turnaji – Ošťádal F. – 6, Demeter D. – 1, Volný T. – 5, Kaftan V. – 6, Rožec F. – 1, Růžička J. – 2, Hrivnák V. –2, Gebelt O. – 3