Libčice – SK Roztoky 6:0 (4:0)

29.09.2010 18:16:15

V deštivé sobotní ráno jsme přijeli v hojném počtu (jen tak dále) na půdu sousedních Libčic s přáním sehrát vyrovnané utkání a obrat soupeře o 1 či 3 body. Začátek zápasu do 20-té minuty nasvědčoval, že toto přání by se...

V deštivé sobotní ráno jsme přijeli v hojném počtu (jen tak dále) na půdu sousedních Libčic s přáním sehrát vyrovnané utkání a obrat soupeře o 1 či 3 body. Začátek zápasu do 20-té minuty nasvědčoval, že toto přání by se nám mohlo splnit. Ovšem po obdržení prvního zbytečného gólu, náš tým jakoby opustili všechny síly. Vázla komunikace mezi jednotlivými hráči a také mezi jednotlivými řadami. Proto následoval debakl v prvním poločase, který skončil 4:0. O poločasové pauze jsme se snažili tým vyburcovat a upozornit na chyby což se promítlo v druhém poločase, který z naší strany byl sehrán o 50% lépe, ovšem to nezamezilo dalším 2 gólům. Nakonec netušíme zda-li bylo na vině počasí či špatný tlak, ale musíme přiznat, že v tomto zápase většina našich hráčů nepředvedla ani třetinový výkon jako v předcházejícím zápase. Ovšem byli I hráči, kteří za nás hráli poprvé a jejich přítomnost byla znát. (myšleno v dobrém) Také se nám zdálo, že naši svěřenci mají problem s psychikou. Jelikož je nikdo jako vždy nepřijel povzbudit. Tímto apeluji na všechny, pokud mají zájem o fotbal, či by chtěli naše dorostence přijít podpořit, ať neváhají a dostaví se v 10:15 do areálu SK Roztoky, kde hrajeme s velmi silným týmem Jenče. Kupříkladu v Tuchoměřicích na hřišti bylo při zápase přítomno zhruba 40 fanoušků a táhli svůj tým za vítězstvím, proto nechápu jak je možné v 7 tisícových Roztokách, že nepřijde téměř nikdo. Na hřišti je možnost občerstvení a my budeme velmi vděční za jakoukoliv podporu.