29.10.2013 15:17:00

Branky: 2× Záhoř, 1× Rus

Sestava: Fišman – Rožec, Kaftan – Záhoř © – Liška, Gebelt

Náhradníci: Janoušek, Turner, Rus, Antoš

V neděli 27. 10. jsme v 10:00 vyběhli k předposlednímu utkání letošního podzimu v dalekých Letech. Díky podzimním prázdninám jsme nemohli počítat s triem Růžička, Demeter, Ošťádal. Sáhli jsme tak do mladší přípravky a vypůjčili si Dana Rusa. Jeho výkon byl jedním z mála pozitiv v tomto klání, navíc ve svém prvním startu za starší přípravku vstřelil branku. Po krátké pauze se vrátil Adam Turner. Chtěli jsme odčinit poslední porážku z minulého týdne, kdy jsme na domácí půdě nestačili na Mníšek. V Letech byl těžký, rozbahněný terén, který se možná také podepsal na slabé kvalitě fotbalu z obou stran.

Hned na začátku utkání se po chybě hostující brankáře trefil Kuba Záhoř. Úvod na rozdíl od minulých zápasů patřil nám.  Dlouho nám to, ale nevydrželo. Postupem času jsme se utápěli ve zbytečných odkopech, nepodrželi balon, nic si nedovolili a pořádně si nepřihráli. Beze sporu šlo o náš nejhorší poločas na podzim. Soupeř ještě stačil srovnat a bylo to 1:1

Po menší přestávkové „spršce“ jsme do druhé půle vykročili sympaticky. Měli jsme pár dobrých akcí zakončené zajimavými střelami. Odměnou byl gól po střele z dálky Kuby Záhoře, který nás opět poslal do vedení. Tím, ale naše dobrá hra zase skončila. Soupeř po Fišmanově chybě srovnal a hrál lépe. Brzy jsme potřetí vedli, hlavou skóroval debutant Dan Rus. Už už to vypadalo, že zápas dovedeme do vítězného konce. Bohužel jsme v samotném závěru vyrobili dvě minely a všechny body ztratili. Je, ale pravdou, že za výkon jsme si vítězství nezasloužili.

Musíme si přiznat, že šlo o nejhorší výkon v sezoně. Přihrávky, kličky, kombinace, narážečky. Nic z toho od nás k vidění nebylo. Takže kluci hlavy nahoru a pojďme makat. 2× za sebou jsme prohráli to se stane. Náš fotbal se, ale nemohl líbít což nám trenérům vadí více. Neplnili jsme a selhali jsme na tom co za doby našeho působení nejvíce rozvíjíme. S tímhle nemůže být nikdo spokojen. Děkujeme přítomným rodičům za podporu. Za týden v neděli nás čeká poslední zápas podzimu doma proti Klínci. Takže ROZTOKY DO TOHO !!!