Lety - SK Roztoky 3:0 (1:0)

27.05.2012 18:26:00

Na horkou půdu do Let jsme přijeli silně oslabeni jednak o hráče, kteří jsou na škole v přírodě, ale hlavně o hráče, kteří nechali kamarády ve štychu a vymluvili se, že na zápas nemohou. Ti, o kterých mluvím vědí, o koho jde a doufám, že se nad svým chováním pro příště zamyslí.

Lety proti nám měli výraznou věkovou převahu. Za nás nastoupili, a zápas výborně odehráli, hráči mladších žáků Matěj Novotný, Zdenda Záhoř, Davča Pešek a hráč přípravky Tomík Novotný. Při nástupu na hřiště jsme od soupeře slyšeli hlášky typu „ti jsou malí, dáme jim 18“ a podobně. Nakonec byli nešťastní z toho, jak málo jim naši hráči dovolili a co jim Matěj vychytal.

Naprostou pochvalu za zaslouží tito hráči: Matěj Novotný, Marek Hendrych, Ondra Novák, Míra Dalihod, Kuba Fáměra, Zdenda Záhoř, Davča Pešek, Tomáš Juráček, Adam Šafařík, Gabča Gaislová, Davča Čermák a Tomík Novotný. Prostě všichni bez rozdílu nechali na hřišti vše. Díky :)

Stinnou stránkou utkání bylo tradičně nesportovní chování domácích fanoušků, kteří na naše hráče sprostě pokřikovali a utkání zbytečně hecovali.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek