Lety - SK Roztoky 1:0 (1:0)

22.10.2012 09:56:00

   Na půdě zatím neporaženého týmu Let jsme nastupovali s cílem přivézt body. V prvním poločase měl soupeř více ze hry, i když je třeba říci, že veškeré jejich útoky probíhaly nakopáváním míčů na jediného hráče, který větral naši obranu.

Bohužel jednu z jeho akcí byl Mirek Dalihod nucen zastavit za cenu faulu. Volný přímý kop z levé strany, asi 2 metry za naším vápnem, zahrál nechytatelně hráč Let na zadní tyč. Na nádherně zahraný přímák Matěj dosáhnout nemohl, to by nechytl ani Petr Čech. Poločas jsme již naštěstí dohráli bez další pohromy. Naši ovšem měli ke všemu dál, do soubojů chodili nedůrazně a kombinace ve středu pole byla příšerná. Ta se zvedla až příchodem Tomíka Novotného na hřiště. 

V kabině Honza Procházka opět sputil hromy a blesky, zopakovali jsme si taktické pokyny. Do druhého poločasu jsme nastoupili v sestavě, kterou jsme končili první poločas, kdy už byl vidět zlepšující se výkon. Hra ve druhé půli byla naprosto odlišná od půle první. Naši začali rychleji přistupovat k soupeři, začala se dařit kombinace na jeden dva doteky. Kluci (a Gábina :)) se osmělili, začali získávat sebejistotu a posledních 20 minut se odehrálo pouze na polovině soupeře. Ke konci byly dokonce chvíle, kdy jsme hráli pouze na jednoho obránce, Kryštofa, a ostatní zapresovali soupeře a dostali ho pod neuvěřitelný tlak. Bez střel se ovšem skórovat nedá. Naši hráli výborně po vápno, ale vzít na sebe odpovědnost a vystřelit z vápna se nikomu nechtělo. Provézt míč přes přehuštěný střed hřiště až do brány prostě nešlo  a tak náš tlak bohužel vyzněl naprázdno.

Přesto si kluci za druhý poločas zaslouží pochvalu, protože na hřišti nechali duši.

0/5 bodů (0 hlasování)
AUTODOPRAVA ČECH Roztoky METALCOM Kutná Hora AAC Pragocel Alchimica RECA Brno AR Brno Bláha s.r.o. Chladící věže Kala Miroslav Moravia Systems  hydrolink Město Roztoky Prockert & Hynek  Nouemont WebMotion.cz - internetová agentura                            ixis roztoky-pesek