Lety - Roztoky 3:2

07.06.2009 21:42:03

Branky: Michal Pešek, Honza Krajčík S navrátivším se Ríšou Hodanem, ale bez dalších marodů jsem nezačali špatně a ujali se vedení. Vedení jsme bohužel neudrželi a do kabin odcházeli za stavu 2:1 pro soupeře. Do druhé půle se na...

Branky: Michal Pešek, Honza Krajčík
S navrátivším se Ríšou Hodanem, ale bez dalších marodů jsem nezačali špatně a ujali se vedení. Vedení jsme bohužel neudrželi a do kabin odcházeli za stavu 2:1 pro soupeře. Do druhé půle se naši vrátili jako vyměnění a soupeře začali tlačit. Bohužel, jeden únik, jeden gól a 3:1. Do konce utkání jsme již stačili pouze korigovat na 3:2.
Přes slabou první půli je třeba ocenit bojovný a dobrý výkon našich v poločase druhém.